O Firmie

Galpex Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się szeroką gamą prac budowlanych, budujemy domy szkieletowe oraz tradycyjne pod klucz, remontujemy domy, mieszkania oraz biura. Dysponujemy kilkoma ekipami budowlanymi, dlatego podejmujemy się małych oraz dużych zleceń.

Równolegle jesteśmy producentem ogrodzeń metalowych z woj. Łódzkiego. Warsztat i biuro inwestora znajdują się w Bełchatowie przy ul. Włókniarzy 2. Oferujemy jedne z najsolidniejszych przęseł ogrodzeniowych i bram na rynku krajowym. W ofercie wiele systemów wykończenia powierzchni, przęsła dostosowane do potrzeb klienta.

 

Prace montażowe i sprzedaż prowadzimy na terenie całego kraju. Nasze produkty można kupić u dystrybutorów lub bezpośrednio u nas. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy i instytucje pożytku publicznego. Nasze produkty są widoczne w obiektach w całym kraju jak i za granicą. Współpracujemy z dystrybutorami w Niemczech i w Czechach.

Na życzenie oferujemy indywidualne doradztwo i projektowanie ogrodzeń dostosowanych do istniejących i planowanych warunków architektonicznych.

Działamy w 4 głównych obszarach